Den otevřených lesů 5. ročník


Naše motto: „Milujeme les” se naplnilo beze zbytku, rekordní účast, cca 250 návštěvníků a od této chvíle i milovníků lesa.

Nejvíce návštěvníky zaujal pan včelař, střílení z kuše a vzduchovky, lesní školka, hry, originální dárky a samozřejmě si všichni pochvalovali krásné počasí…

Spokojené dítě = spokojený rodič = spokojený pořadatel… velice pozitivní reakce a ohlasy na akci nás nejvíce potěšily a budeme se těšit na příští ročník.